Army of the Crusade



Join the forum, it's quick and easy

Army of the Crusade

Army of the Crusade

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Army of the Crusade

    Jurus skor o inom

    vapnulo
    vapnulo


    Počet príspevkov : 64
    Join date : 09. 08. 11
    Age : 33
    Bydlisko : Zilina/slovakia

    Jurus skor o inom Empty Jurus skor o inom

    Příspěvek  vapnulo Sun Aug 21, 2011 11:39 am

    Offtopic. Jurus, je clovek vdaka kt. som mal ban. Tu len poukazem na jeho vek, a poukazem na jeho vzdelanie/gramatiku, toto je jeho prihlaska do guildy boss, starsia ale pobavi Smile. sledujte gramatiku:
    Herní nick:JURUS
    Class: Paladin
    Talenty: Prot
    Rasa: Human
    Profese: mining(450)
    Alti: gumideek-65lvl
    Rok narození: 1995

    zameranie:PVE-icc mam progresnute po LK a ostatne taktiky poznam
    http://imageshack.us/photo/my-images/81 ... 55032.jpg/

    SWK-gilda dopohody kim neodisli naj hraci
    cem ist do boss: cem zajst poradny 25ci 10man a dufam ze ste dobry kolektiv

    Chcel by som poukazat hlavne nato, ze takto zjavne neinteligentny clovek, bude mna hadzat na forum aby som dostal perma, zato ze som vyslovil jednu vetu kt. aspon dava zmysel. Nech sa kazdy pousmeje, pardon zamysli, nad tym, ze niekto takyto na mna ide kydat na fore, a bude sa hrat na inteligenta za vsetky prachy na fore v sekcii mojeho banu. Nemam co dodat, spravte si obraz, o tom ako urcita guilda nabera od 18+, akych vzdelancov tam maju, a hlavne, ake charaktery, pretoze aby dal niekto na forum screen takej s prepacenim "prkotiny" tak nato netreba gule, ale vek a rozum. Jurusovi ocividne nechyba, a preto to tam dal. Davam to tu preto, aby sa zamyslel nad tym, aky je inteligent na fore a cez prekladat si upravuje gramatiku, ale cca 3roky do zadu to nepoznal, tak som ho nachytal Smile nejde mi to to ze som mal perma, ide mi o to, aky "vzelany" ludia to robia. Nejde im to v hre a nemaju nato mozog, tak sa budu za kazdu cenu presadzovat smerom ku tym "hore". Nenadavam v tomto topicu na nikoho, takisto ako tu na nic nenarazam Wink. Vyjadrujem sa slusne, v ramci pravidiel na nasom fore. Nech si kazdy spravi vlastny nazor Smile. Vapnulo

      Právě je Thu May 16, 2024 11:01 pm