Army of the Crusade



Join the forum, it's quick and easy

Army of the Crusade

Army of the Crusade

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Army of the Crusade

2 posters

    Meldarion -v stadiu rieseni

    vapnulo
    vapnulo


    Počet príspevkov : 64
    Join date : 09. 08. 11
    Age : 33
    Bydlisko : Zilina/slovakia

    Meldarion -v stadiu rieseni Empty Meldarion -v stadiu rieseni

    Příspěvek  vapnulo Sun Aug 21, 2011 11:28 am

    V stadiu riesenia, bez upozornenia opustil guildy, cca hodinu pred tym bral s guild banky so slotu VIP, v kt. sa nachadzaju veci cenne, ci uz s JWC ci trashu. Toto poprosim vyjadrenie niekoho s officerov. Iba pisem, ze leavol guildu a hodinu pred tym bral veci s JWC s VIP slotu v GB. Spravte si nazor, neni to az taky prehresok a 1x sa da predychat. Vyjadrit sa moze kazdy.
    avatar
    Meldarion


    Počet príspevkov : 2
    Join date : 15. 08. 11

    Meldarion -v stadiu rieseni Empty Re: Meldarion -v stadiu rieseni

    Příspěvek  Meldarion Mon Aug 22, 2011 12:44 am

    Tak vyjádřím se já sám, guildu jsem neleavul to bude nějaký omyl pořád tam jsem, co se týcě těch itemů tak to je chyba moje, byl jsem zvyklý že to co si vzít můžu tak si v případě potřeby vezmu, v minulých guildách jsem buď to právo neměl a nebo se brát mohlo, to se omlouvám za moji nevědomost a měl jsem se určitě nejdřív zeptat a až teď jsem se dozvědel že VIP itemy jsou pro VIP Very Happy rozhodnutí nechám Vapno na tobě, ale s guildou jsem nikdy neměl špatné ůmysly a byla to čistě moje blbost Smile konec hlášení...
    vapnulo
    vapnulo


    Počet príspevkov : 64
    Join date : 09. 08. 11
    Age : 33
    Bydlisko : Zilina/slovakia

    Meldarion -v stadiu rieseni Empty Re: Meldarion -v stadiu rieseni

    Příspěvek  vapnulo Mon Aug 22, 2011 1:12 am

    No o to nejde nech si berie kto chce co chce, ale pokial spravis nieco take cca hodinui pred tym ako leavnes guildu, tak. to robi velmi cudny obraz, neleavol si guildu? Preco potom ked som prisiel a pzoeral som log, tak tam bolo "Meldarion leave guild" .????
    avatar
    Meldarion


    Počet príspevkov : 2
    Join date : 15. 08. 11

    Meldarion -v stadiu rieseni Empty Re: Meldarion -v stadiu rieseni

    Příspěvek  Meldarion Mon Aug 22, 2011 1:23 am

    to fakt nevim ja jsem guildu neleavoval, můžeš se podívat teď tam normálně jsem.
    vapnulo
    vapnulo


    Počet príspevkov : 64
    Join date : 09. 08. 11
    Age : 33
    Bydlisko : Zilina/slovakia

    Meldarion -v stadiu rieseni Empty Re: Meldarion -v stadiu rieseni

    Příspěvek  vapnulo Mon Aug 22, 2011 1:24 am

    hm ak tam budes tak sa ospravedlnujem vopred Wink a s toho vip si moze brat kto co chce, to je len tak ten nazov Very Happy .... uvidim ked , ak tam pridem Very Happy

    Sponsored content


    Meldarion -v stadiu rieseni Empty Re: Meldarion -v stadiu rieseni

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Thu May 02, 2024 10:29 am